Exkluzivně | Software

Chtějte od nového počítače víc – pro domácnosti

2.10.2019

Podpora Windows 7 končí 14. ledna 2020. Pokud budete systém Windows 7 dále používat po ukončení podpory, bude váš počítač stále fungovat, ale může být zranitelnější vůči bezpečnostním hrozbám a virům. Svůj počítač budete moci i nadále spustit a používat, ale společnost Microsoft již vaší firmě nebude nadále poskytovat následující podporu. Přejděte na nové zařízení s Windows 10, Office a platformou Intel® vPro™.

Preciznost digitálního pera

Pokud si chcete něco zapsat nebo zvýraznit, tak můžete. Technologie Windows Ink poskytuje rychlou a precizní platformu pro digitální pera. Zapomeňte na tisk dokumentů jen proto, abyste je podepsali. Teď stačí dokument otevřít a prostě  ho podepsat elektronicky (ale jen předtím si ho možná přečtěte).

Od moderních počítačů s SSD můžete očekávat víc

Dnešní počítače vypadají jinak, protože jsou jiné. Díky solid state diskům a nejnovějším technologiím získáte rychlost, zabezpečení, odolnost a skvělý design.

Svým hlasem dokážete víc

Ušetřete čas a uvolněte  si ruce mluvením na počítač. Získejte informace, upomínky a tipy. Můžete poslouchat hudbu a dokonce si nechat dovézt pizzu. V podstatě svůj den můžete lépe využít, když si o to řeknete.

 

Tagy:
One Windows Windows
Komentáře