Exkluzivně | Software

Chtějte od nového počítače víc – pro firmy

16.10.2019

Podpora Windows 7 končí 14. ledna 2020. Pokud budete systém Windows 7 dále používat
po ukončení podpory, bude váš počítač stále fungovat, ale může být zranitelnější vůči bezpečnostním hrozbám a virům. Svůj počítač budete moci i nadále spustit a používat, ale společnost Microsoft  již vaší firmě nebude nadále poskytovat následující podporu. Přejděte na nové zařízení s Windows 10, Office a platformou Intel® vPro™.1

Maximalizujte produktivitu

Moderní zařízení s Windows 10, Office 365  a platformou Intel® vPro™ nabízejí rychlé spuštění, úžasný multitasking a dlouhou výdrž baterií2, abyste mohli být stále produktivní – kdykoli a kdekoli. Získejte až 1,3× rychlejší multitasking v Office3,4,5  a až o 65 % vyšší výkon3,4,6 ve srovnání s Windows 10 na tři roky starém notebooku.

Chraňte to, co jste vybudovali

Windows 10, Office a platforma Intel® vPro™ nabízí kombinaci nejnovějšího softwaru  a integrovaného zabezpečení, která pomáhá chránit váš počítač.Nová technologie Intel® Hardware Shield snižuje napadnutelnost systému BIOS a vy tak zůstanete  o krok napřed před počítačovými zločinci.

Bezproblémový přechod

Nová zařízení se systémem Windows 10 postavená na nejnovější platformě Intel® vPro™ nabízejí zjednodušenou správu a procesy aktualizace, které vám pomohou šetřit čas, snížit náklady a mít vše pod kontrolou. Windows 10 je kompatibilní s 99% vašich aplikací pro Windows 7.

Tagy:
One Windows Windows 10
Komentáře