Exkluzivně | Filmy

Nejnavštěvovanější snímky v kinech ČR – 40. víkend (5. – 6. 10.)

8.10.2019

1. Joker (USA) – 102 926 diváků
Zkrachovalý komediant Arthur Fleck se dlouho pohybuje na tenké hranici mezi realitou a šílenstvím. Jednoho dne se ve svém obleku klauna potuluje po ulicích Gotham City a dostává se do konfliktu s brutálními zloději. Pomalu se roztáčí spirála událostí dosahující hrozivých rozměrů. Všemi opuštěný Fleck se začne čím dál více propadat do hlubin šílenství a postupně se mění v ikonu zločinu, kterou svět brzy bude znát pod jménem Joker.

2. Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon (GBR) – 29 336 diváků
Podivná světla nad klidným městečkem Mossingham oznamují příchod záhadného návštěvníka ze vzdálené galaxie… zatím co na nedaleké farmě Mossy Bottom Ovečka Shaun nic netuší, protože má plné ruce práce s geniálními nápady, jak si vystřelit z farmáře a rozčílit Bitzera. Brzy však jedna rošťácká mimozemšťanka poblíž farmy havaruje.

3. Národní třída (CZE) – 21 460 diváků
Kdysi tady všude byl jen temný les, dnes tu stojí panelákové sídliště. Právě tady je doma chlápek, kterému nikdo neřekne jinak než Vandam. Žije sám v bytě na okraji Prahy a každý den doma cvičí, aby byl v kondici. Večer, když sídlištěm bloudí divoká zvířata, chodí se svými kumpány na jedno. Vandam se snaží udělat dojem na Lucku, která v sídlištní hospodě točí pivo. Často a rád se porve. Je znalec dějin a válek. Má pocit, že svět míří k zániku, že se schyluje k velké bitvě.

4. Román pro pokročilé (CZE) – 17 887 diváků
Jaký je život rozvedených mužů, oddělených naštvanou exmanželkou od stolu, lože a účtu? Jak zapůsobí rozvod na jejich morálku a sebevědomí? Hlavní hrdina Rudolf, noblesní šarmantní světák, je po rozvodu způsobeném nerozvážnou milostnou avantýrou nucen přestěhovat se z přepychu velkoměsta do venkovského hotelu, který vlastní se svým prostopášným bratrem Arnoštem.

5. Přes prsty (CZE) – 16 051 diváků
Příběh filmu Přes prsty se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda a Pavla jsou parťačky, které obětují beach volejbalu všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe.

6. Angry Birds ve filmu 2 (USA) – 11 542 diváků
Příběhy jednoho velmi naštvaného ptáka a jeho zvířecích přátel i nepřátel pokračují. Tentokrát se musí ptáci a prasata spojit proti novému nepříteli.

7. Ad Astra (USA) – 8 581 diváků
22. století. Umělá inteligence je integrována do všech průmyslových odvětví, Měsíc a Mars jsou kolonizovány, lidmi osídlené satelity obíhají kolem Neptunu, nejvzdálenější planety sluneční soustavy. Na Zemi se staví nová babylónská věž. Je to anténa, jejíž konec dosahuje až do vesmírného prostoru a která má sloužit k vyhledávání inteligentního mimozemského života.

8. Rambo: Poslední krev (USA) – 6 431 diváků
John Rambo se konečně vrátil domů. Usadil se na ranči v Arizoně a své běsy zabijácké minulosti se snaží vyhnat klidným životem kovboje v americkém zapadákově. Najde i pár lidí, které má rád a na kterých mu záleží. Má šanci dojít i smíření. A právě obyčejný pocit, že má konečně pro co žít, ho nelítostně vrátí tam, odkud se snaží utéct. Do světa zabíjení.

9. Psí kusy (CAN) – 5 780 diváků
Lumpík je tak trochu rozmazlený, ale veselý pes, který nic neví o skutečném světě plném nástrah. Užívá si nejlepší pochoutky a drbání každý den. Jednoho dne se ale bude muset vydat za plot svého bezpečného domova a zažije dobrodružství, které si ani ve snu nedokázal představit.

10. Tenkrát v Hollywoodu (USA) – 5 102 diváků
Televizní herec a jeho kaskadér se rozhodnou se pustit do podnikání na vlastní triko a to zrovna v době, kdy v Hollywoodu řádí parta vrahů okolo Charlese Mansona.

11. Dokážeš udržet tajemství? (USA) – 4 798 diváků
12. Parazit (KOR) – 4 514 diváků
13. Nabarvené ptáče (CZE) – 4 194 diváků
14. Lví král (USA) – 4 054 diváků
15. To Kapitola 2 (USA) – 3 335 diváků
16. Toy Story 4: Příběh hraček (USA) – 3 220 diváků
17. Princ Krasoň (CAN) – 3 091 diváků
18. Zlatokopky (USA) – 1 833 diváků
19. Deštivý den v New Yorku (USA) – 1 961 diváků
20. Tajný život mazlíčků 2 (USA) – 2 013 diváků

 


www.kinobox.cz
www.filmtoro.cz
www.csfd.cz

Komentáře