Exkluzivně | Software

Neriskujte bezpečnost, pořiďte si legální Office

13.11.2019

Předplatné Office 365 pro jednotlivce

Předplatné na 1 rok pro jednotlivce umožňuje instalaci Office 365 na 1 PC nebo Mac a navíc  i na 1 tablet (tablet s Windows, iPad nebo tablet se systémem Android; pro iOS  a Android je požadováno stažení zvláštní aplikace) a telefon. Zahrnuje všechny aplikace Office, včetně aplikace Outlook a exkluzivní výhody služby Office 365. Platí pro jednoho uživatele, předplatné na rok.

Office pro domácnosti a podnikatele

Pro rodiny a malé firmy požadující klasické verze aplikací Word, Excel, PowerPoint, Outlook a OneNote ze sady Office 2019, nainstalované na jednom počítači PC nebo Mac, pro použití doma nebo v práci. Pro jednen PC/MAC. Jednorázový nákup.

Předplatné Office 365 pro domácnosti

Předplatné na 1 rok pro jednotlivce umožňuje instalaci Office 365 na 1 PC nebo Mac a navíc i na 1 tablet (tablet s Windows, iPad nebo tablet se systémem Android; pro iOS a Android je požadováno stažení zvláštní aplikace) a telefon. Zahrnuje všechny aplikace Office, včetně aplikace Outlook a exkluzivní výhody služby Office 365. Platí pro 6 osob. Předplatné na rok.

Office 2019 pro studenty a domácnosti

Pro studenty a rodiny požadující klasické verze aplikací Word, Excel, PowerPoint a OneNote ze sady Office 2019, nainstalované na jednom počítači PC nebo Mac, pro použití doma nebo ve škole. Platí pro 1 PC/MAC, jednorázový nákup.

 

 

 

Komentáře